Spotkanie informacyjne dla mieszkańców Brochowa

26 kwietnia o 17:00 zapraszamy mieszkańców osiedla Brochów na spotkanie informacyjne, dotyczące zbliżającego się festiwalu.

Organizatorka Przeglądu Sztuki SURVIVAL, fundacja Art Transparent, 26 kwietnia 2024 roku o godzinie 17:00 zaprasza mieszkańców osiedla Brochów na spotkanie informacyjne, dotyczące zbliżającego się festiwalu.

  • 26 kwietnia 2024, g. 17:00
  • Centrum Aktywności Lokalnej (ul. Koreańska 1A).

Jako Zespół Przeglądu Sztuki SURVIVAL cenimy współpracę z mieszkańcami, instytucjami, firmami żyjącymi i działającymi w miejscach, w których organizujemy festiwal. Dlatego na kilka tygodni przed wydarzeniem chcemy spotkać się i porozmawiać o tym, co planujemy, a także o tym, jakie są potrzeby i oczekiwania mieszkańców.

Tegoroczny Przegląd Sztuki SURVIVAL odbędzie się w dniach 21–25 czerwca 2024.

O Przeglądzie Sztuki SURVIVAL

SURVIVAL to artystyczne przedsięwzięcie obliczone na maksimum konfrontacji z widzem, realizowane w przestrzeni publicznej poza instytucjami wystawienniczymi. Ambicją organizatorów Przeglądu jest wprowadzenie podnoszonych przez młodą współczesną sztukę problemów do społecznego dyskursu i prowokowanie odbiorców do żywych reakcji.

Zobacz, jak wyglądał ubiegłoroczny Przegląd Sztuki SURVIVAL oczami osób wolontariackich

Oto Zespół osób organizujących Przegląd w ubiegłym roku. Na zdjęciu są zarówno osoby współpracujące z Art Transparent na codzień, jak i osoby wolontariackie i praktykanckie.

22. Przegląd Sztuki SURVIVAL
FRENEZJA I NIEPODLEGŁOŚĆ
21-25.06.2024
osiedle Brochów, Wrocław

Organizatorka: Fundacja Art Transparent / www.arttransparent.org