Aktualności

20
cze 2017

Mapa 15. edycji Przeglądu

W zakładce DO POBRANIA można już znaleźć mapę 15. edycji Przeglądu. Zapraszamy do zapoznawania się z rozmieszczeniem prac.

19
cze 2017

Jest już program 15. edycji SURVIVALU

Uwaga! W zakładce 15. PRZEGLĄD można znaleźć program 15. edycji SURVIVALU, a w nim nie tylko sztuki wizualne ale również performansy, debaty, filmy i warsztaty! Zapraszamy do zapoznawania się z rozkładem wydarzeń na dni 23 – 27 czerwca.

22
maj 2017

Zbiórka CROWDFUNDINGOWA! Pokażmy, że w naszych działaniach jest chemia!

W tym roku, wspólnie z wrocławską fundacją Jednostka Architektury, pragniemy zrealizować serię działań, które pozwolą przywrócić lata świetności budynku Audytorium Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego i zwrócić uwagę na jego potencjał. W tym celu potrzebujemy Waszego wsparcia! Pomóżcie nam przywrócić dawny blask audytorium!!! Więcej informacji znajdziecie poniżej.

24
kwi 2017

Konkurs zakończony!

Konkurs na realizacje artystyczne do 15. edycji Przeglądu Sztuki SURVIVAL został zakończony. Dziękujemy za przesłane projekty i prosimy wszystkich artystów by upewnili się, że po wysłaniu zgłoszenia otrzymali potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia drogą mailową. Jeśli nie – prosimy o kontakt: survival.konkurs@gmail.com
O wynikach konkursu będziemy informować po 8 maja!

03
kwi 2017

Uwaga! Problemy techniczne

Ze względu na problemy techniczne prosimy, by wszyscy artyści, którzy wysłali już swoją propozycję do konkursu 15. edycji SURVIVALU upewnili się, że otrzymali potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia drogą mailową. Jeśli nie – bardzo prosimy o kontakt pod adresem: survival.konkurs@gmail.com    (fot: Laura Pawela, „Error: art”, mural)

Budynek Audytorium Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego, autorstwa Krystyny i Mariana Barskich, powstał w latach 1970-71 jako fragment częściowo zrealizowanej koncepcji urbanistycznej kompleksu uniwersyteckiego.

Mimo upływu lat wciąż pozostaje szczególnym miejscem na mapie architektury Wrocławia, jako wybitne dzieło powojennego modernizmu. Niestety dziś audytorium jest wyłączone z użytku a ze względu na brak środków na jego rewitalizację, popada w zniszczenie.

Dlatego w tym roku, wspólnie z wrocławską fundacją Jednostka Architektury, w ramach 15. edycji SURVIVALU pragniemy zrealizować serię działań, które pozwolą przywrócić lata świetności tego budynku i zwrócić uwagę na jego potencjał. W tym celu potrzebujemy Waszego wsparcia!

Pomóżcie nam przywrócić dawny blask audytorium!!!

Jak możecie to zrobić? Wpłacając:

  • 30 zł na odtworzenie rabatki kwiatowej

 

  • 50 zł by przywrócić oryginalną iluminację fragmentu podniebienia audytorium

 

  • 100 zł by zrealizować neon „JEST CHEMIA!” oraz oczyścić fragment fasady budynku
projekt graficzny: Marta Kowalczyk i Karolina Kotlicka

Pokażmy, że w naszych działaniach „JEST CHEMIA”!

FreshMail.pl
 

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco!

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl