Aktualności

28
cze 2018

Nagroda Publiczności dla Moniki Koniecznej i Mariusza Sibili!

Już wiemy!  Nagrodę Publiczności Dom Development Wrocław otrzymali: Monika Konieczna i Mariusz Sibila za Rekonstrukcję Biblioteki Aleksandryjskiej. Gratulujemy!

20
cze 2018

„Parapluie – Emballage” Kantora na Przeglądzie

Zapewne już wiecie, że SURVIVAL odwiedzi również jedna ze słynnych parasolek Tadeusza Kantora. Będzie to oryginalny „Parapluie – Emballage” z cyklu Multipart, który 1970 roku był zaprezentowany podczas głośnej wystawy w Galeria Foksal. Obraz należy obecnie do kolekcji dolnośląskich przedsiębiorców – Sylwii i Piotra Krupów, którzy we Wrocławiu budują galerię sztuki współczesnej – Krupa Gallery. A[...]

Aby mógł powstać tak lubiany przez Was katalog 16. edycji SURVIVALU potrzebujemy 30 000 złotych.

SURVIVAL, który znacie wyrósł na kulturze zrzutyOd 16 lat jesteśmy w stanie go realizować z takim rozmachem tylko dzięki wsparciu ludzi i instytucji, którzy uwierzyli w naszą ideę Dziś – jak wiecie – Przegląd Sztuki SURVIVAL to jedno z największych, niezależnych przedsięwzięć artystycznych w Polsce.

Dziś chcemy Was – Naszą Publiczność – prosić o pomoc. Aby mógł powstać tak lubiany przez Was katalog 16. edycji SURVIVALU potrzebujemy 30 000 złotych. Taki jest koszt przygotowania, druku i dystrybucji tysiąca katalogów.

W ten właśnie sposób promujemy nasz wspólny kapitał, jakim jest SURVIVAL. Katalog, tak jak wszystkie pozostałe, będzie również do bezpłatnego pobrania w sieci. Wreszcie też może także trafić do Ciebie. Jeden katalog to tylko i aż 30 zł.

Pomóż -> dotPay

Tradycyjny przelew -> przelew

Odpal Projekt -> weź udział!

Pomóż nam tworzyć nasz wspólny kapitał.
Zespół Fundacji Art Transparent

#WspólnyKapitał

 

FreshMail.pl
 

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco!

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl